KS MAS Středočeský kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Středočeského kraje

Přihlásit se

Projekt „Vzdělávání MAS v oblasti inovativních řešení“

Rubriky:Aktuality

Chytrý venkov není pouze o technologiích, ale zejména o způsobu fungování služeb, pracovního trhu nebo třeba lokální ekonomiky. „Abychom mohli venkov označit za chytrý, tak musíme zajistit pro co nejvíce lidí přístup k novým technologiím a naučit je technologie využívat. Chytrý venkov musí umět vybalancovat sociální, ekonomickou a environmentální oblast a myslet na jeho udržitelnost. Na druhou stranu pojďme venkovu pomoci, aby se navrátil ke svým kořenům a získal zpět svoji částečně ztracenou moudrost,“ říká předseda Krajské sítě místních akčních skupin Středočeského kraje Miloslav Oliva.

 

Projekt „Vzdělávání MAS v oblasti inovativních řešení“, zahrnující 4 semináře a závěrečnou dvoudenní konferenci realizovalo Krajské sdružení Národní sítě Místních akčních skupina České republiky Středočeského kraje, z. s. za finanční podpory Středočeského kraje.

logo_100

 

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.