KS MAS Středočeský kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Středočeského kraje

Přihlásit se

Vzdělávání KS MAS Středočeského kraje – cyklus seminářů v oblasti inovativních řešení – Seminář IV. (Oběhové hospodářství/cirkulární ekonomika a odpadové hospodářství, využití velkých dat)

Rubriky:Aktuality, Pozvánky

Kdy: 26. 2. 2019 od 09:30 hodin

Kde: Komunitní centrum Kostelní Hlavno

 

  • Oběhové hospodářství jako příležitost (nejen) pro obce, jak změnit zavedené způsoby chápání odpadu a odpadového hospodářství, představí Ing. Soňa Jonášová z Institutu cirkulární ekonomiky, z.ú. (INCIEN).
  • Komunální odpad jako věda – na co se připravit? Aktuální trendy a predikce vývoje v oblasti produkce komunálních odpadů uvede Lucie Nencková, Ph.D., MBA z Vysoké školy ekonomické v Praze.
  • Oceňovaný systém odpadového hospodářství založený na principu PAYT, který umožňuje pohodlně třídit odpad a šetřit nejen životní prostředí, ale i naše (a obecní) peněženky, uvede Ing. Radek Staňka (mojeodpadky.cz).
  • Znalostní uchopení velkých dat, jeho principy, využití a přínosy pro municipality a mikroregiony představí Karel Pánek za výzkumnou organizaci NUVIT, z.ú..
  • Využití velkých dat v oblasti zemědělství a jeho přínosy v oblasti regionálního rozvoje uvede RNDr. Karel Charvát z organizace Plan4all z.s..

Pozvánka

Přihlášení na seminář – ZDE

 

 

Přílohy

pdf
Pozvánka151 kB

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář