KS MAS Středočeský kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Středočeského kraje

Přihlásit se

Vzdělávání KS MAS Středočeského kraje – cyklus seminářů v oblasti inovativních řešení – Seminář IV. (Oběhové hospodářství/cirkulární ekonomika a odpadové hospodářství, využití velkých dat)

Rubriky:Aktuality, Pozvánky

Kdy: 26. 2. 2019 od 09:30 hodin

Kde: Komunitní centrum Kostelní Hlavno

 

  • Oběhové hospodářství jako příležitost (nejen) pro obce, jak změnit zavedené způsoby chápání odpadu a odpadového hospodářství, představí Ing. Soňa Jonášová z Institutu cirkulární ekonomiky, z.ú. (INCIEN).
  • Komunální odpad jako věda – na co se připravit? Aktuální trendy a predikce vývoje v oblasti produkce komunálních odpadů uvede Lucie Nencková, Ph.D., MBA z Vysoké školy ekonomické v Praze.
  • Oceňovaný systém odpadového hospodářství založený na principu PAYT, který umožňuje pohodlně třídit odpad a šetřit nejen životní prostředí, ale i naše (a obecní) peněženky, uvede Ing. Radek Staňka (mojeodpadky.cz).
  • Znalostní uchopení velkých dat, jeho principy, využití a přínosy pro municipality a mikroregiony představí Karel Pánek za výzkumnou organizaci NUVIT, z.ú..
  • Využití velkých dat v oblasti zemědělství a jeho přínosy v oblasti regionálního rozvoje uvede RNDr. Karel Charvát z organizace Plan4all z.s..

Pozvánka

Přihlášení na seminář – ZDE

 

 

Přílohy

pdf
Pozvánka151 kB

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.