KS MAS Středočeský kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Středočeského kraje

Přihlásit se

Vzdělávání KS MAS Středočeského kraje – cyklus seminářů v oblasti inovativních řešení – Seminář I. (sociální služby a zdravotnictví, školství)

Rubriky:Pozvánky

Kdy: 22. 11. 2018 od 10:00 hodin

Kde: Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB) v Buštěhradě.

 

Výzkumníci tohoto centra představí systémy chytrých budov,  jejichž pokročilé funkce lze využít v oblasti sociálních a zdravotních služeb tak, aby se maximálně prodloužil/zabezpečil pobyt seniorů či tělesně postižených v domácím prostředí. Představení nebude pouze teoretické, ale účastníci navštíví modelový byt vybavený pro tyto osoby. Dále budou představeny nejvýznamnější projekty tohoto centra, jejichž výsledky lze aplikovat v prostředí municipalit za účelem zkvalitnění života občanů (Norské fondy). Součástí bude také návštěva místní školy. Doslova o rozšíření reality a informování o dalších možnostech využití nových metod jako je virtuální realita v prostředí sociálních služeb a zdravotnictví  se postará ukázka společnostiVR Musashi, každý účastník bude moci osobně vyzkoušet. Dalším hostem bude paní Coelho ze společnosti Alice Help, která představí inovativní produkty v oblasti péče o osoby trpící Alzheimerovou nemocí.

Pozvánka

Přílohy

pdf
Pozvánka676 kB

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.