KS MAS Středočeský kraj

Krajské sdružení NS MAS ČR
Středočeského kraje

Přihlásit se

Vzdělávání KS MAS Středočeského kraje – cyklus seminářů v oblasti inovativních řešení – Seminář III. (vodohospodářství a zadržování vody v krajině, digitalizace a její přínosy pro obce, implementace nástrojů Průmysl 4.0 ve školství)

Rubriky:Pozvánky

Kdy: 30. 1. 2019 od 09:30 hodin

Kde: Základní škola Mutějovice

 

  • Přírodě blízká řešení v oblasti vodohospodářství a zadržování vody v krajině představí Ing. Šperling (Kořenovky.cz), a to zejména s ohledem na sucho a související negativní dopady v území.
  • Nové způsoby v oblasti vodohospodářství ve městech a obcích zohledňující aktuální problémy způsobené klimatickými změnami (hospodaření s dešťovou vodou, šedými vodami, zelené střechy) řešené Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB) představí Ing. arch Martina Sýkorová.
  • Možnosti a bariéry rozšíření rychlého internetu včetně příkladů služeb, které bude možné zajišťovat v obcích lépe a levněji, pokud se budou poskytovat digitálně uvede Ing. Rut Bízková
  • Příspěvek  k Implementaci nástrojů Průmysl 4.0 přednese Ing. Klára Kliková – projektová manažerka neziskové organizace Technikum Academy, z.s (zřizovatel Akademie Techniky 4.0)

 

Pozvánka – Mutějovice

Přílohy

Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Poskytnuté údaje budou použity pouze pro účely sledování komentářů na tomto webu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.